Ostravské mosty

Na stránkách o ostravských mostech se můžete seznámit převážně s mosty vedoucími nad čtyřmi hlavními vodními toky Ostravy na území tohoto města. Pro přehlednost jsou rozděleny jsou podle řek, nad kterými vedou.

V záložce Říčky najdete mosty přes menší vodní toky na území města Ostravy a v oddíle Ostatní jsou potom fotografie jiných mostů, například silničních nebo jen drobných lávek.

Na mapě se můžete podívat na polohu jednotlivých mostů vedoucí přes čtyři hlavní ostravské řeky.

Cyklolávka v Hrabové Ostrava-Hrabová - Vratimov Hrabůvka-Kunčice Železniční most Ostrava-Kunčice Rudná Bývalý most dolu Jeremeko Železniční most Vítkovice 2 mosty Karolína Na Karolíně Karvinská Hradní lávka Most Miloše Sýkory Pěší lávka na Havlíčkově nábřeží Most Pionýrů Pěší lávka u Nové radnice Pěší lávka v Komenského sadech Muglinovská Železniční most Přívoz Dálniční most Polanka nad Odrou Polanecká spojka Rudná Pěší lávka Most Svinov - Dubí Svinovské mosty Železniční přejezd Třebovice-Nová Ves Nájezd na dálnici Pěší most Dálniční most Lhotka Ostrava-Přívoz - Petřkovice Hrušov Antošovice Pěší lávka Dálniční most přes Opavu Pod Bažantnicí Bartovická Rudná Lihovarská Počáteční Tramvajový most Podzámčí Pěší lávka Bohumínská mapa ostravy